APARTMÁNY

Apartmány pro 1 až 4 osoby

Apartmány mají dvě dispozice.

Typ 1: Apartmán s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi, které mají oddělené jednolůžkové postele / celkem 4 osoby /. Kuchyňská linka je vybavena myčkou na nádobí, indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a chladničkou s mrazákem. K dispozici je potřebné kuchyňské nádobí. 

Typ 2: Apartmán s ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka je vybavena myčkou na nádobí, indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a chladničkou s mrazákem. K dispozici je potřebné kuchyňské nádobí. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou / spaní pro 2 osoby /. Samostatná ložnice s manželskou postelí a možností přistýlky / spaní pro 3 osoby /, samostatná šatna.

Stylové a moderní apartmány, ve kterých Vám nic nebude chybět – podlahové vytápění, vinylové podlahy, kvalitní postele a matrace, lůžkoviny. Kuchyně jsou vybaveny myčkou na nádobí, indukční varnou deskou, rychlovarnou konvicí, chladničkou s mrazícím boxem a dalším potřebným zařízením.   

V každé místnosti je TV a internetové Wi-Fi připojení.

Z apartmánů v přízemí je z každé místnosti vstup na předzahrádku s vlastní terasou, která je vybavena zahradním nábytkem. Zastínění oken je řešeno pomocí venkovních, dálkově ovládaných žaluzií.

Parkování zdarma je zajištěno přímo u ubytování bez nutnosti rezervace. Wi-Fi zdarma.

APARTMÁNY VILA KLÁRA

Více prostoru pro vaše pohodlí

Venkovní terasa
Vstupní chodba k apartmánům
Vstupní chodba k apartmánům
Apartmán 1 chodba
Apartmán 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem
Apartmán 1 obývací pokoj
Apartmán 1 obývací pokoj
Apartmán 1 ložnice
Apartmán 1 ložnice
Apartmán 2 pokoj 2
Apartmán 2 pokoj 2
Apartmán 2 pokoj 1
Apartmán 2 pokoj 1
Apartmán 2 kuchyňský kout
Apartmán 2 koupelna
Apartmán 2 koupelna s WC